niedziela, 18 sierpnia 2013

BingoSpa masło waniliowe do ciała - testowanieDzięki uprzejmości Firmy BingoSpa otrzymałam do testowania  waniliowe  extra masło do ciała.Opis produktu :
Aksamitne Cocoa Body Butter Vanilla BingoSpa do ciała o kusi zapachem wanilii. 

Niezwykłe bogactwo odżywczych substancji, witamin i antyutleniaczy zawartych podstawowym składniku którym jest masło kakaowe -  sprawia, że skóra jest intensywnie odżywiona, nawilżona i zrelaksowana.

Masło kakaowe jest biozgodne ze skórą, co oznacza, że jest w pełni tolerowane przez naszą skórę i nie powoduje uczuleń.  Wszystkie składniki odżywcze są błyskawicznie wchłaniane.  
Cocoa Body Butter Vanilla BingoSpa pieści ciało aksamitną konsystencją, koi zmysły ciepłymi nutami kuszącej wanilii. Regeneruje, dogłębnie odżywia i delikatnie natłuszcza. Chroni skórę przed utratą wilgoci, natychmiast likwiduje uczucie ściągnięcia i przesuszenia. Skóra staje się miękka, nawilżone i pełna zmysłowego blasku

Nazwa produktu: waniliowe extra masło do ciała

Pojemność 250 g.

Cena : 24.00zł.
Masło waniliowe po rozprowadzeniu na skórze idealnie się wchłania.Pozostawia bardzo przyjemny zapach.Odżywia ,nawilża skórę.Po zastosowaniu masła waniliowego czujemy się zrelaksowane.Nie powoduje uczuleń.Jest bardzo delikatne , koloru mlecznego.Masło zapakowane w praktycznym słoiczku , nie sprawia kłopotu z wydobyciem.

Zalety:
- dogłębnie  ożywia skórę
- delikatnie natłuszcza
- przyjemny zapach
- gęsta konsystencja
- nie uczula
- bardzo wydajne
- produkt dostępny
- praktyczne opakowanie

Wady:
- brak


Więcej informacji na temat produktów BingoSpa


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz