środa, 20 lutego 2013

Concertino Baby - dla delikatnej skóry maluszka.

W zeszłym tygodniu listonosz odwiedził mnie z paczuszką .W środku znalazłam 5 próbek hipoalergicznego proszku doprania bielizny niemowlęcej i odzieży dziecięcej.


Producent pisze....

Wychodząc naprzeciw potrzebom skóry Twojej i Twoich najbliższych stworzyliśmy nową, wyjątkową linię hipoalergicznych produktów do prania i płukania tkanin.
CONCERTINO BABY to troska zamknięta w hipoalergicznych produktach, które łagodnie, ale skutecznie piorą tkaniny pozostawiając subtelny zapach na długi czas.
Wyjątkowo delikatna receptura produktów minimalizuje ryzyko wystąpienia alergii, dlatego mogą być stosowane do prania bielizny niemowlęcej i dziecięcej oraz odzieży osób o wrażliwej skórze i alergików. Idealnie nadają się do prania odzieży całej rodziny.
Wszystkie produkty marki CONCERTINO BABY zostały dokładnieprzetestowane dermatologicznie w trosce o najwyższe bezpieczeństwo nawet najdelikatniejszej skóry. Dodatkowo, proszki do prania CONCERTINO BABY uzyskały pozytywną opinię Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie.
Komponenty użyte do wyprodukowania produktów CONCERTINO BABYpochodzą od sprawdzonych dostawców, spełniających najwyższe normy bezpieczeństwa.
Żadne z produktów CONCERTINO BABY nie zawierają parabenów, co dodatkowo zmniejsza ryzyko wystąpienia podrażnień i alergii. Ponadto proszki CONCERTINO BABY nie zawierają fosforanów ani zeolitów, co przyczynia się do zmniejszania zanieczyszczenia środowiska.

Opinia:
Po otwarciu saszetki proszku Concertino w mojej łazience zaczął unosić się delikatny zapach.Pranie nastawiłam na 30 stopni i z niecierpliwością czekałam na efekty.Plamy z kolorowych ciuszków  mojego dziecka zniknęły.Kolory ubranek zostały nie naruszone.Dziś mogę stwierdzić że proszek CONCERTINO spełnia oczekiwania rodziców.Pranie w tym proszku nie powoduje u dziecka żadnych uczuleń,swędzenia,pieczenia oraz nie wysusza skóry.Proszek nadaje się do prania w pralkach ,oraz do prania ręcznego.Doskonale się wypłukuje.Produkt ten  posiada pozytywną opinie Centrum Matki i Dziecka .CONCERTINO BABY Color – hipoalergiczny proszek do prania
Testowany dermatologicznie
Posiada pozytywną opinię Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie
Przeznaczony do prania bielizny niemowlęcej i dziecięcej
oraz odzieży osób o wrażliwej skórze i alergików
Specjalna formuła zapobiega blaknięciu kolorów
Łagodny ale skuteczny
Dobrze się wypłukuje
Ekologiczny – nie zawiera fosforanów ani zeolitów
Do prania ręcznego, w pralkach automatycznych i wirnikowych w temp. 30°C – 60°C
Wydajny: proszek 1,6 kg = 16 prań

Zapraszam na stronę CONCERTINO aby zapoznać się z produktami  Kliknij tutaj

1 komentarz: