środa, 6 lutego 2013

AKUKU - ROSNIJ Z NAMI!Dzisiaj spotkała mnie  bardzo  miła  niespodzianka . W ekspresowym tempie dostałam paczkę od  Firmy Akuku.

O Firmie:


Od ponad dwudziestu lat, a dokładnie od 1989 roku, zajmujemy się produkcją akcesoriów i zabawek dla niemowląt. Nasze wieloletnie doświadczenie, niezmienne zaangażowanie oraz nastawienie na budowanie pozytywnych relacji zarówno z kontrahentami, klientami jak i pracownikami, pozwala nam odnosić coraz większe sukcesy. W swojej ofercie mamy ponad 200 produktów, jednak nasz zespół cały czas pracuje nad nowymi projektami. Część oferowanych przez nas akcesoriów jest produkowana w kraju, a część za granicą, jednak wszystkie mają dwie główne cechy wspólne: są całkowicie bezpieczne w użytkowaniu (BPA free) oraz przyjazne dla niemowląt. Kierujemy się bowiem przede wszystkim dobrem dzieci, o czym świadczy fakt, iż nie ma takiego dziecka w naszej firmie, które od urodzenia nie korzystałoby z naszych produktów!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów w 2011 roku stworzyliśmy markę AKUKU, która swoją stylistyką i wzornictwem zdobyła sympatię świeżo upieczonych rodziców. Nowoczesny design, kolorowe, atrakcyjne nadruki na produktach przyciągają uwagę  maluszków i sprawiają, że każdy posiłek, kąpiel czy pielęgnacja - stają się równocześnie przyjaznymi doświadczeniami. Rodzice doceniają zaś przede wszystkim fakt, że oferowane przez nas akcesoria są lekkie, wygodne w użyciu, a równocześnie – bardzo wytrzymałe.

Misja naszej firmy, to wiele mówiące słowa Janusza Korczaka: „Kiedy śmieje się dziecko śmieje się cały świat”.Moja paczka zawierała:
- butelkę do karmienia szerokootworowa 250 ml.Akuku
- okrycie kąpielowe Akuku
- laktator ręczny AkukuJuż niedługo zapraszam na bloga ,gdzie zamieszczę szczegółowe informacje na temat produktów które otrzymałam.
Jeżeli chcecie zapoznać się z  produktami Firmy Akuku zapraszam kliknij tutaj

Profil  FB Akuku  kliknij tutaj


4 komentarze:

  1. super zestaw ja też czekam na swój :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie spodziewałam sie tak dobrych rzeczy.

    OdpowiedzUsuń
  3. U nas również Akuku:) Pozdrawiam i zapraszam do siebie:)

    OdpowiedzUsuń