środa, 3 października 2012

Ekspres do kawy Tassimo -Bosch - opinia

Jakiś  czas temu Firma Bosch zorganizowała akcję, poszukiwali osoby które chciałyby przetestować ekspresy do kawy Tassimo, zgłosiłam chęć testowania i jakimś cudem udało się.
W paczce którą otrzymałam od Firmy Bosch znajdował się ekspres do kawy oraz kapsułki,które posiadają kody kreskowe .Ekspres odczytując kod dobiera odpowiednia ilość wody,czas i temperaturę parzenia.
 Nie wyobrażam sobie poranka bez filiżanki kawy.Akcja "Testuj Tassimo" uczyniła mnie szczęśliwym nabywcą ekspresu model TAS2002EE. Uwielbiam delektować się smakiem pysznego Late Macchiato. Ekspres ten pozwala mi pić nie tylko kawy ale też herbatę jak i czekoladę Milka, jednak moje podniebienie najbardziej polubiło właśnie Late. W tym ekspresie najbardziej podoba mi się łatwa obsługa, ponieważ wystarczy tylko jeden przycisk i już mogę się cieszyć smakiem pysznych gorących napojów. Posiada: inteligentną technologie kodów kreskowych,wyjmowany pojemnik na wodę, niskie zużycie energii, automatyczne wyłączanie, Automatyczne programy czyszczenia i odkamieniania, cicho pracuje. Jestem z niego bardzo zadowolona.
Zalety :
-łatwość użycia
-łatwość czyszczenia
-szybkość parzenia
-jakość wykonania
-wygląd
  • - cena
  • Serdecznie polecam ekspres Tassimo-spełnia oczekiwania.

2 komentarze: