wtorek, 19 kwietnia 2016

Moje trzecie spotkanie z żelazkiem Bosch Sensixx;x DI90 MotorSteam
Tak trzeci raz  testuje żelazko  marki Bosch  Sensixx;x DI90 MotorSteam  tym razem   na białych ubraniach .To dobry moment  na prasowanie , czeka kilka koszul oraz sukienki ,gdyż niebawem mamy w rodzinie weselisko.Załączyłam mojego wybawiciela ,zerkając na metki każda określała inna temperaturę .Po co w trakcie kręcić ,  przestawiać przecież moje żelazko ma specjalna funkcję  i-Temp Advanced   .Więc tak zrobiłam   pokrętło na funkcje i-Temp Advanced  która  wszystko za mnie uczyni i bez problemu zaczęłam  prasować .Żelazko samo decydowało jaka temperatura będzie odpowiednia do danego ciuszka .Moje prasowanie przebiegało szybko i bardzo sprawnie  a nawet powiem że przynosiło mi wielkie zadowolenie .Kiedy w bardzo szybkim tempie wyprasowałam ciuszki pomyślałam a czemu nie odświeżyć marynarki . Wylądowała na  wieszaczku .Pokrętło ma max i mój  generator  pary co chwilę buchał wielką chmurą pary .Gołym okiem widać że marynarka odzyskała swój elegancki styl .Powiem szczerze jeszcze nigdy  prasowanie nie sprawiło mi tyle radości .Mając żelazko Bosch  Sensixx;x DI90 MotorSteam  przekonujemy się co znaczy doskonałe prasowanie .Na nim można naprawdę polegać .Zastanawiam się czemu przez tak długi okres czasu męczyłam się z prasowaniem które zawsze dla mnie było utrapieniem ,czemu na myśl mi nie przyszło aby zmienić żelazko . Teraz już wiem aby polubić prasowanie musimy mieć doskonały sprzęt a Bosch taki posiada .

3 komentarze:

  1. Zazdroszczę tego urządzenia

    OdpowiedzUsuń
  2. Właściwie to warto się zastanowić i po chwili stwierdzić że warto kupić takie żelazko ,być może dla mnie prasowanie przyniosło by wiele przyjemności .

    OdpowiedzUsuń
  3. Potrzebuję nowego żelazka i chyba zdecyduje się na ten model. Wiele pochlebnych opinii na jego temat już przeczytałam.

    OdpowiedzUsuń