wtorek, 11 lutego 2014

Kapsulki piorące Vizir Orginal Fresh -opinia

Współpraca z TRND


Żyjemy w ciągłym biegu , brakuje nam czasu na wszystko  ,praca, dzieci, gotowanie, pranie.Kapsułki  piorące Vizir wyręczą nas w jednym ,nie będziemy musiały już wracając z pracy tachać dużych worów proszku do prania ,nie będziemy musiały dozować odpowiedniej ilości detergentów,po prostu robiąc pranie wrzucimy jedną kapsułkę do  bębna i napełnimy bęben stertą ubrań. W moim domu  kapsułki zagościły na stałe ,sprawdziły się  podczas prania.Kapsułki rewelacyjnie usuwają plamy ,kolory  stały się wyraźne ,ubrania miękkie w dotyku ,super pachną , nie potrzeba używać płynu do płukania.Najważniejsze że  kapsułki piorące Vizir Orginal Fresh nie uczulają , można prać już w 30 stopniach , na ubraniach nie pozostają zacieki,można używać do białych i kolorowych tkanin.4 komentarze:

 1. Też miałam okazję testować i jestem bardzo zadowolona,

  OdpowiedzUsuń
 2. też bardzo chciałam je wypróbować, ale niestety mi się nie udało...

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja również miałam okazję testować kapsułki piorące Vizir :)) Muszę powiedzieć, że bardzo mi się podobają tego typu kampanie. Dzięki TRND, otrzymałam dwa opakowania świetnego produktu. Jedno dla siebie, drugie do rozdania rodzinie, przyjaciołom i znajomym. Teraz moim zadaniem jest rozmowa z nimi na temat kapsułek i pisanie raportów. Nie jest to ciężka praca, bo kapsułki są fantastyczne. Pranie jest szybkie i wygodne, a ubrania czyste i pachnące :)

  Efekt usuwania plam przy użyciu kapsułek piorących Vizir jest tak dobry, jak przy użyciu proszku do prania.
  Rozwiązanie 2w1 (zarówno dla białych i kolorowych ubrań) w kapsułkach piorących Vizir jest wygodne i sprawia, że pranie staje sie łatwe. Opakowanie kapsułek piorących Vizir jest mniejsze i lżejsze od innych proszków i płynów do prania.

  OdpowiedzUsuń