piątek, 25 października 2013

Stella Pack - folia aluminiowa z tłoczeniem - opiniaDzień jak każdy inny śniadanie , dzieciaki do szkoły , mąż  do pracy.Pora brać się za obiad.Myśli krążą co dzisiaj jemy?,co uszykować ?.W  końcu dostałam olśnienia - jest karczek to może roladki , ziemniaczek zapiekany -pycha.Do przygotowania tych pyszności użyłam foli aluminiowej z tłoczeniem. Jest ona gruba ,wytrzymała , bardzo dobrze przewodzi ciepło do środka pieczonej potrawy- oczywiście jeżeli pieczeń zostanie zawinięta błyszczącą stroną do wewnątrz.

 A oto kilka zdjęć z użyciem foli aluminiowej firmy Stella Pack.
Moje roladki zawinięte w folie aluminiową podczas pieczenia nie wysuszyły się , pozostały soczyste , miękkie ,bardzo smaczne. Ziemniaczki które także piekłam w foli aluminiowej nie potrzebowały ani grama tłuszczu.
Już niebawem przepis na roladki z ziemniaczkami i pieczarkami pieczonymi w folii aluminiowej Stella Pack na moim blogu kulinarnym  http://renia-renata.blogspot.com/.Zapraszam
Jeżeli chcecie zapoznać się z wszystkimi produktami jakie posiada Firma Stella Pack  zapraszam Stella PackBrak komentarzy:

Prześlij komentarz